Współpraca

Branża motoryzacyjna:

 


  W branży motoryzacyjnej, głównym odbiorcą pierścieni łożyskowych i pierścieni dystansowych produkowanych w Rafpol jest amerykański koncern Timken Company. Wysokiej jakości wyroby są dostarczane bezpośrednio do fabryk Timkena w Polsce w Sosnowcu, we Francji w Colmar oraz w Wielkiej Brytanii (Timken Rail Service).

 

 

Kolejnym ważnym odbiorcą z branży motoryzacyjnej do której dostarczane są pierścienie łożyskowe, jest czeski producent Koyo Bearings z Ołomuńca należący do koncernu JTEK.

 

 

Branża meblarska :

Także w branży meblarskiej firma Rafpol  ugruntowała sobie mocną pozycję, głównie na rynku polskim  Wyroby Rafpol dostarczane są do największych producentów i odbiorców w kraju, między innymi do takich firm jak: Marcopol, Bodzio Meble, Asmet, Newsda, Radmir, PMS, Nowy Styl oraz Francopol. Zakres oferowanych przez Rafpol wyrobów jest bardzo szeroki i obejmuje mufy do drewna oraz inne, metalowe elementy toczone, takie jak: wtopki, wkładki, inserty oraz zapraski do plastiku i aluminium.

Ponadto w ofercie Rafpol znajdują się nakrętki różnego typu, tulejki specjalne, trzpienie, wałki, rolki oraz inne toczone części maszyn i urządzeń. Istnieje również możliwość wykonania mufek i innych wyrobów toczonych według specyfikacji i wymagań technicznych klienta. 

Współpraca

PPHU Rafpol od ponad 25 lat jest obecny na rynku jako wyspecjalizowany producent z branży obróbki skrawaniem. Jako polski producent okuć meblowych oraz innych metalowych elementów toczonych na automatach tokarskich współpracuje z największymi odbiorcami i producentami w branżach motoryzacyjnej i meblarskiej w Polsce , w Europie i  w USA.